عنوان و زمینه فعالیت وبلاگ

درباره ما

وب سایت ۱style از ۱۷ مهرماه سال ۱۳۹۲ در راستای انجام خدمات طراحی وب سایت و ارائه سرویس به وبلاگ ها شروع به فعالیت نمود.

نویسندگان وبلاگ

جستجو


دسته بندی نوشته ها

آخرین نوشته ها

صفحات وبلاگ

پیوندهای روزانه

آمار و سایر امکانات

بایگانی نوشته ها

داستانی آموزنده

چند قورباغه از جنگلی عبور می کردند.که ناگهان دوتا از آن ها به داخل گودال عمیقی افتادند. بقیه ی آن ها در کنار گودال جمع شدندو وقتی دیدندکه گودال چه قدر عمیق است به دو قور باغه ی دیگر گفتند که دیگر چاره ای نیست.شما به زودی خواهید مرد.دو قورباغه این حرف ها را نشنیده گرفتند و با تمام توانشان کوشیدند که از گودال بیرون بپرند.اما قورباغه های دیگر مدام می گفتند :که دست از تلاش بردارند،چون نمی تواننداز گودال خارج شوندوخیلی زود خواهند مرد.بالاخره یکی از آن ها تسلیم گفته های دیگران شد و دست از تلاش برداشت .سرانجام به داخل گودال پرت شد و مرد.اما قورباغه ی دیگر با تمام توان برای بیرون آمدن از گودال تلاش می کرد. هرچه بقیه فریاد می زدند که تلاش بیش تر فایده ندارد،او مصمم تر می شد تا اینکه بالاخره از گودال خارج شد.وقتی بیرون آمد ،بقیه ی قور باغه ها از او پرسیدند:"مگر تو حرف های مارا نمی شنیدی؟" معلوم شد که قورباغه ناشنواست.در واقع او در تمام مدت فکر می کرده که دیگران او را تشویق می کنند!
نویسنده : محمد
نوشته شده در تاریخ یک شنبه 15 دی ماه 1932 ساعت 13:10
برچسب‌ها: تگ 1 | تگ 2
3 نظر

جمـلــــاتی زیبـــا

خدا به زمان احتیاج ندارد و هرگز دیر نمی کند . اسکاول شین
هیچ یک از تمایلات نفس انسانی خطرناکتر از تمایل به تنبلی نیست . اسمایلز
هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)
خداوند از ما نمی خواهد کارهای بزرگ را به ثمر برسانیم .او فقط از ما می خواهد کارهای کوچک را با عشقی شگرف انجام دهیم.(مادر ترزا)
اینقدر نگوییم گل ها خار دارند،بگوییم خارها گل دارند. ما ندرتاً دربارۀ آنچه که داریم فکر می کنیم ، درحالیکه پیوسته در اندیشۀ چیزهایی هستیم که نداریم . شوپنهاور

نویسنده : محمد
نوشته شده در تاریخ یک شنبه 15 دی ماه 1932 ساعت 13:10
برچسب‌ها: Tag1
5 نظر