}
1
s
t
y
l
e
{

قالب مدیریت مدیران

قالب مدیریت مدیران
1 عنوان قالب مدیریت مدیران
2 بازدید 379 بازدید
3 تکنولوژی ها HTML5 , CSS3 , jQuery 1.12.4 , Bootstrap 3.3.7 , Bower , Grunt , Sass, Google Material Design , Font Awesome 4.7.0 , Simple Line Icon 2.4.0, RWD
4 سایز مناسب نمایش تمامی ابعاد استاندارد در موبایل و تبلت و PC و لپ تاپ
5 مرورگرها IE9+, firefox , chrome , opera, safari

کمی بیشتر از این پروژه


من و همکارانم طی سالها متوجه شده بودیم که یک قالب مدیریتی خوب و مدرن Responsive می تواند علاوه بر اینکه سرعت کار Developer های ما را بیشتر کند، کیفیت خروجی کارهای ما را نزد کارفرماهایمان هم بشدت ارتقاء بدهد. از طرفی نمونه کارهای ما می توانست حتی رقبایمان را هم به وجد آورد!

 

در همین راستا از اواخر سال ۱۳۹۵ شروع کردیم به تجزیه و تحلیل یک قالب مدیریتی بومی که تمامی نیازهای دولوپرهای ما را (از تاریخ شمسی و راستچین بودن گرفته تا فونت مناسب و داده های فارسی) مرتفع نماید. این قالب هم اکنون با نام قالب مدیریتی مدیران در اختیار خریداران محترم قرار دارد.

 

این محصول با همکاری همکاران همیشه همراه من در شرکت رایانیک طراحی و پیاده سازی گردید. در مورد کار خیلی حرف برای گفتن هست که می تونید خلاصش رو در مستندات محصول ببینید. برای دیدن مستندات(Documentation) قالب مدیریتی مدیران کلیک نمائید.

 

برای مشاهده پیش نمایش محصول (کماکان!) بر روی دکمه مشاهده نسخه آنلاین در بالای همین نوشتار کلیک کنید. نحوه خرید این محصول نیز به زودی در همین صفحه از سایت قرار داده خواهد شد.

 

پیروز و شادمان باشید و از محصولات با کیفیت ایرانی استفاده کنید.

حمید آفرینش فر.

 

 

 

دیدگاه های شما


دیدگاه شما برای ما مهم است. امتحان کنید :)Google+