}
1
s
t
y
l
e
{

وبسایت شرکت پرسیس کاران

وبسایت شرکت پرسیس کاران
1 عنوان وبسایت شرکت پرسیس کاران
2 بازدید 624 بازدید
3 تکنولوژی ها Parallax, HTML5, CSS3, jQuery, Bootstarp, Responsive Design, PHP, CodeIgniter, AJAX
4 سایز مناسب نمایش تمامی ابعاد استاندارد در موبایل و تبلت و PC و لپ تاپ
5 مرورگرها IE9+, firefox , chrome , opera, safari

کمی بیشتر از این پروژه


این وب سایت از جمله کارهای شرکتی و صنعتی بنده من محسوب میشه. این کار رو در شرکت رایانیک انجام دادم. پس اجازه بدید ابتدا کمی از شرکت کارفرمای پروژه براتون توضیح بدم و بعد بریم سراغ توضیحاتی مختصر از موارد فنی و همکارانم در این پروژه…

شرکت تامین قطعات پرسیس کاران هامان در راستای تهیه وتامین کلیه ملزومات مورد نیاز صنایع کشور بالاخص صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی و پالایشگاهی ، صنایع غذایی و کارخانجات سیمان شامل شیرالات و اتصالات ،اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق ، الکتریکی و تجهیزات ایمنی تاسیس گردیده و دراین زمینه طیف وسیعی از نیازهای وارداتی صنایع مذبور را از کمپانیهای مطرح دنیا با لحاظ نمودن مدیریت در کیفیت، قیمت و زمان به مشتریانش عرضه می نماید.

 

از ویژگی های این وب سایت می تون به دو زبانه بودن آن و استفاده از فریم ورک   Code Igniterدر کنار جلوه های پارالاکس اشاره کرد. ابتدا با وارد شدن به سایت، به صفحه intro وارد می شوید که در آنجا لینک بخش فارسی و انگلیسی قرار داده شده و می تونید از اونجا سایر بخش ها رو بررسی کنید.

 

این کار محصول تابستان و پاییز سال ۱۳۹۵ در آژانس طراحی وب رایانیک می باشد که سرپرستی قسمت طراحی و UI کار بر عهده بنده بود.

 

سرپرستی قسمت کدنویسی سمت سرور کار هم بر عهده آقای محمد دلاوری کشکولی بود که از بهترین دوستان و همکاران من از دیرباز بودن.

دیدگاه های شما


۲ دیدگاه
  1. ریحانه گفت:

    ممنون از سایت خوبتون

دیدگاه شما برای ما مهم است. امتحان کنید :)Google+