}
1
s
t
y
l
e
{

قالب شرکت صنعتی

قالب شرکت صنعتی
1 عنوان قالب شرکت صنعتی
2 بازدید 178 بازدید
3 تکنولوژی ها Parallax Design, HTML5, CSS3, jQuery, Bootstarp, Responsive Design, PHP, Symfony
4 سایز مناسب نمایش تمامی ابعاد استاندارد در موبایل و تبلت و PC و لپ تاپ
5 مرورگرها IE9+, firefox , chrome , opera, safari

کمی بیشتر از این پروژه


وب سایت های صنعتی حال و هوای خود را دارند، باید در عین سادگی و رسمی بودن، مدرن باشند و تداعی کننده فضای صنعتی و حرفه ای در ذهن مخاطب خود باشند. از طرفی کاربردی پذیری را نباید فراموش کرد. امری که در اینگونه پروژه ها کمتر به منصه ظهور میرسد و در مقام عمل، یا تمام تمرکز طراح به مدرن بودن اثر تعلق می گیرد ، یا کلا سادگی و یا کلا صنعت خشک، برخی مواقع هم که قالب به جهت صرفه جویی در هزینه ها یا انجام سریعتر پروژه، اصلا طراحی نمی شود!
در برخی دیگر از موارد(که اتفاقا به وفور هم یافت می شود!) طراح وب به لطف قالب های آماده نسبتا ترجمه شده برخی مارکت های خارجی و داخلی فضای مناسبی را برای کارهای صنعتی ایجاد می کند، هر چند باز هم کمتر به عناصر اختصاصی آن صنعت، شرکت، برند، لوگو و… توجه می شود. بگذریم…

در پروژه وب سایت شرکت اساس صنعت مثل کارهای اخیرم در تلاش بودم تا محصولی با طراحی مناسب با زمینه فعالیت کارفرما و قابل ارائه به عنوان بهترین کارم ارائه کنم. تعداد صفحات طراحی شده برای این وب سایت بیشتر از سایر کارهای شرکتی و حدود ۱۵ صفحه بود. در پیاده سازی قسمت های مختلف سعی شده تا جای ممکن ویژگی های صنعتی بودن، حرفه ای بودن و مدرن بودن حفظ شود. در قسمت های مختلف از پارالاکس و انیمیشن های easing استفاده کردم و سعی کردم تا جای ممکن خط ربطی بین قسمت های مختلف وجود داشته باشد.

هرچند که مانند بسیاری از آثار دیگر پس از کدنویسی سمت سرور و یا ورود داده برخی از قسمت ها دستخوش تغییراتی می شوند، جا داره  یادآوری کنم که فقط قسمت طراحی و پیاده سازی قالب وب سایت با من بود(در انتخاب عکس ها، ورود داده و برنامه نویسی سمت سرور نقشی نداشتم).در بین بخش های مختلف، از جمله بخش ورود، داده ، خروجی نهایی با آنچه اصرار داشتم و انتظار داشتم تفاوت هایی پیدا کرد. هرچند تلاش خود را برای بهبود همه قسمت ها بعد از تحویل قالب انجام دادم، اما در نهایت ورود داده ها تحت کنترل من نبود و از این بابت خوشحال نیستم.

این محصول در شرکت ثانیه پردازان و با همکاری دوستان سیمفونی کار این شرکت انجام شد و اکنون می توانید سایت دو زبانه را مشاهده کنید.

 

 

دیدگاه های شما


دیدگاه شما برای ما مهم است. امتحان کنید :)Google+