}
1
s
t
y
l
e
{

استارتاپ eArtman

استارتاپ eArtman
1 عنوان استارتاپ eArtman
2 بازدید 908 بازدید
3 تکنولوژی ها HTML5, CSS3, jQuery, Responsive Design, Parallax, Creative Design
4 سایز مناسب نمایش تمامی ابعاد در موبایل و تبلت و PC و لپ تاپ
5 مرورگرها IE8+, firefox3+ , chrome , opera, safari

کمی بیشتر از این پروژه


برای معرفی این کار می بایست ابتدا بریم سراغ دو مطلب پیش نیاز اون . اول اینکه استارتاپ یا استارت اپ یا استارت آپ چیست؟ و دوم مروری مختصر بر شرکت ثانیه پردازان و کارهای موفق آنان…

 

۱- استارتاپ چیست؟
استارت آپ واژه‌ای است که در سال‌های اخیر در اخبار دنیای فناوری به کرات شاهد استفاده از آن در توصیف شرکت های نوپایی هستیم که راهکارهای جدیدی را برای حل مشکلات و مسائل موجود در دنیای فناوری مطرح می‌کنند. استارت‌آپ به شرکت‌ها یا ایده های گفته می‌شود که با یک ایده‌ی ساده و اولیه شروع می‌کنند و به سرعت رشد می‌یابند و به درآمد می‌رسند.

پس استارت آپ را گروه های نوپا و شرکت های پرتجربه شروع می کنند و می توانند با اجرای یک ایده جدید و جذاب به رشد و درآمد خیلی سریع دست یابند.

 

۲- شرکت ثانیه پردازان فناوری اطلاعات
این شرکت از سال ۱۳۹۱ فعالیت رسمی خود را آغاز کرده و با سازمان و نهاد های مختلف همکاری کرده است که می توانید آنها را در سایت آنها مشاهده نمایید. اما در کنار این فعالیت ها، آنها دو استارتاپ مهم و بزرگ را راه اندازی کرده اند:
– iWedding.ir
– eArtman.com

که مورد اول سامانه جامع ازدواج هست. یعنی خدمات دهندگان جشن ازدواج را به عروس و داماد ها متصل می کند. توصیه می کنم حتما سری بهشون بزنید.

اما مورد دوم استارتاپ جدیدی هست که من در اجرای قالبش همکاری داشتم. ایده اونها اینه:
متصل کردن افراد خلاق و طراح به پروژه ها و کمپانی های بزرگ داخلی و خارجی از طریق برگزاری مسابقات جذاب.
کارخانجات ، شرکت ها و برند های معتبر داخلی و خارجی که به دنبال بهترین طرح ها و ایده ها هستند ، در خواست برگزاری مسابقات خود را به «ای آرت من» ارسال می کنند و سایت نیز اقدام به برگزاری مسابقه می کند. در نهایت داوران و کمپانی برگزار کننده از بین تعداد طرح های فراوان و متنوع ارسال شده اقدام به انتخاب برنده یا برندگان می کند.

در طراحی قالب این سایت چند مورد مهم را رعایت کردم.
۱- به علت خلاقیت(Creativity) محور بودن سایت باید قالبی خلاقانه و متفاوت طراحی کنم.
۲- به علت استارتاپ بودن آن باید یک کار جدید و مدرن مطابق با ماهیت کار استارتاپ انجام شود.
۳- رنگ بندی مناسب(استفاده از رنگ آبی به تناسب صاحبان کمپانی ها و برای انتقال حس اعتماد و بکارگیری رنگ نارنجی برای طراحان و افراد پرهیجان شرکت کننده در مسابقات)
۴- استفاده از افکت ها، انیمشن ها و تکنیک های کاربر پسند برای جذب حداکثری بازدیدکنندگان
۵- هماهنگی با گرافیست های شرکت(به سرپرستی آقای نوید باغچه بند) جهت تطبیق دادن کاراکتر های طراحی شده با قالب سایت برای ایجاد ارتباط بهتر با بازدیدگنندکان به صورت Gamification
۶- رعایت اصول تجربه کاربری (User experience (UX) (با همکاری و هماهنگی با آقای حمید علیزاده)
۷- رعایت اصول بهینه سازی صفخات برای موتورهای جستجوگر SEO) Search ngine optimization) (با همکاری و هماهنگی با آقای حمید علیزاده)

 

درنهایت بعد از حدود سه ماه صفحات اصلی قالب به تدریج طراحی و اجرا گردید. و توسط تیم برنامه نویسی کدهای سمت سرور آن نیز (به سرپرستی آقای محمد غلامی) نوشته شد. این کار در جشنواره وب و موبایل ۱۳۹۴ هم جزء ۵ طرح برتر کشور شد. همچنین eartman حامی دومین استارت آپ ویکند شیراز هم بوده.
امیدوارم که از بررسی سایت لذت ببرید، می تونید خروجی کار را با کلیک روی لینک زیر ببینید:

eartman.com

دیدگاه های شما


دیدگاه شما برای ما مهم است. امتحان کنید :)Google+